Kto psuje opinię o Networku?

Network

Network to super biznes. Jednak jak każdy biznes ma swoje minusy. Poza tym nie każdy umie robić go dobrze. Dlatego stawiam dzisiaj pytanie, kto najbardziej psuje opinie o MLM? 

Odpowiedź na powyższe pytanie może was zaskoczyć. Jest ona bardzo krótka i precyzyjna.

Najgorszą opinie o networku wystawiają jej ludzie, którzy zaczęli w tym działać. Jednak z jakiegoś powodu im nie wyszło tak jak sobie to zaplanowali. 

MLM to jest biznes. Jednak nie każdy się do niego nadaje. Nie każdy ma predyspozycje, aby działać w tej formie biznes.

Powiem więcej 90% lub więcej osób którzy przystępują i działają w networku nie osiągnął w nim nic tak spektakularnego lub zadowalającego, dlatego mówią że to nie działa. 

To osoby, które pracują w Networku,  ale nie mają efektów szkodzą najbardziej. Powielają mity o tym, że to nie działa, że tylko ci na górze zarabiają, że po prostu się nie da.

To właśnie te osoby najbardziej psują opinie o MLM.

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale właśnie tak jest. 

Wyraźcie jednak swoje zdanie w komentarzu. Co wy myślicie o tym co przed chwilą przeczytaliście? Może nie zgadzacie się ze mną. A może jednak to co powiedziałem, uświadomiło wam, że jest to jednak prawda?

Nie wszyscy nadają się do networku i nie wszyscy osiągną tu sukces.

MLM to nie złota rybka, która daje złoto, tylko ciężka praca tak jak każda inna. Ten kto nie chce pracować, nie osiągnie tu sukcesu, nie ma co się łudzić.

Dlatego nie krzywdźmy branży networku, tylko działajmy tu prężnie, aby osiągnąć sukcesy a nie porażki. Nie powielajmy też mitów, że to piramida, tylko rzetelnie pracujmy, uczmy się, aby stawać się lepszym liderem i osiągnąć sukces.

Bo to właśnie ludzie z MLM otwierają Puszkę Pandory i szkodzą tej branży najbardziej.

Jeśli wam się spodobało, podzielcie się tym ze swoimi znajomymi na social media, czy w inny sposób. Będę bardzo wdzięczny. Oczywiście też czekam na waszą opinię bo ona jest bardzo ważna i na pewno mi się przyda, z góry dziękuję. 

Jeśli natomiast chcecie pomocy w budowaniu waszego MLM to również się odezwijcie jestem i czekam na was.

A teraz odbierzcie ode mnie darmowy e-book o pasji, zapraszam!

Idźmy razem po sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *