Blog

Czemu MLM nie działa?

MLM to jeden z najbardziej na świecie rozwijających się modeli biznesu! Ale  jednocześnie jeden z większą ilością hejtu i krytyki ze strony ludzi. Dlaczego tak jest?

MLM to jest super biznes dla osób, które nie mają kapitału na start. Można zacząć za darmo lub z bardzo niskim kosztem wejścia, to zależy od firmy. Ja teraz nie będę opisywał, co to jest MLM i jak go dobrze zrobić, ale skupię się na tym, co wiele osób twierdzi, że on nie działa.

Powiem wręcz przeciwnie, on działa i to świetnie, może to kontrowersja, ale ja wiem co mówię. To działa, posłuchajcie tylko ludzi którzy odnieśli sukces w MLM a nie garstki frustratów, którym nie chciało się pracować i teraz poszerzają mity.

Tak to prawda, “MLM nie działa” to kolejny mit o tym systemie pracy czy modelu biznesowym.

On działa i to świetnie, dlaczego więc ten mit? Otóż, ponieważ MLM jest dostępny dla każdego, to mnóstwo ludzi go spróbowało. Jednak nie odniosło sukcesu i teraz robi zły obraz tego biznesu. 

Dlaczego nie każdy odniesie sukces w MLM? Tu przykładów jest mnóstwo, ja zajmę się jednym.

MLM to nie złota rybka, która spełnia marzenia. To nie żadna różdżka, która sprawi, że w jednej chwili staniesz się bogaty. To jest biznes, a każdy biznes wymaga nakładu środków lub pracy. W MLM mówimy bardziej o pracy!

Jednak dużo osób, które wstąpiły do MLM, chciały łatwych pieniędzy. Tak się nie da. Aby przyszły pieniądze, awanse, samochody i wycieczki, trzeba na początku dużo pracować. Tak, trzeba zakasać rękawy i harować.

Leni jednak jest mnóstwo i dlatego później mówią to nie działa, ale to działa tylko trzeba pracować.

Dlatego nie słuchaj nierobów, tylko tych którzy odnieśli sukces w MLM, to on u ciebie też zadziała, obiecuję. Wyobraź sobie, że nic nie wiesz o MLM, taka czysta strona i zobaczysz, że jak poprowadzi ciebie dobry lider, odniesiesz sukces w MLM! A tym liderem mogę zostać ja, napisz do mnie lub skontaktuj się jakoś, we wszystkim pomogę i poprowadzę.

A ty jakie masz doświadczenia z biznesem MLM? Napisz proszę w komentarzu, będę bardzo wdzięczny.

Zostańmy partnerami i razem spełnijmy marzenia.

Dlaczego jedyną stałą w życiu jest zmiana?

Życie to wielka przygoda, mamy je tylko jedno i nie zaproszą nas drugi raz. Dlatego trzeba wykorzystać je mądrze i do samego końca wycisnąć jak cytrynę.

Każdy to wie i choć czasem o tym zapominamy, to nieuchronnie zmierzamy do śmierci. Jesteśmy zawsze w drodze, jak rzeka która płynie do morza. Dlatego trzeba sobie uzmysłowić, że w życiu nie ma nic stałego, nawet jeśli czasem tak nam się wydaje.

Zmiana to jedyna stała w naszej wędrówce tu na ziemi. Dlatego zmian nie trzeba się bać, w ogóle nie powinniśmy się bać życia a co dopiero jeśli mówimy o zmianach w życiu.

Jednak często wpadamy w swoją strefę komfortu i jest nam tak dobrze, że myślimy iż zmian nie ma, albo że nie powinno być. To jest błędne myślenie, bo zmiana przyjdzie prędzej lub później i co wtedy? Nie będziemy przygotowani, a warto być przygotowanym do zmian.

Czas nie stoi w miejscu, nie cofamy się też, dlatego bądźmy gotowi do przyjęcia nowego w naszym życiu. Świadome kreujmy swoją przyszłość na to na co mamy wpływ, ale też nie rozpaczajmy nad tym, co nie jest w naszej mocy.

Nowy dzień jest dla nas tylko szansą, nawet jeśli dzisiaj coś poszło nie tak, to zawsze można się podnieść i do tego właśnie jest zmiana. Dlatego przestańmy się martwić i spójrzmy na życie i zmiany z nadzieją.

Zawsze warto walczyć o dobro i być dobrym człowiekiem, nawet jeśli wokół nas jest tyle zła.

Nie zmarnujmy naszego życia na zamartwianiu się nad tym co będzie, przyjmijmy wszystkie zmiany z uśmiechem i walczmy o lepszy świat, który ciągle jest w ruchu i też się zmienia.

A ty jak radzisz sobie ze zmianami w twoim życiu? Czym się kierujesz, aby nie zaskoczyły ciebie zmiany? Napisz proszę w komentarzu, będę wdzięczny.

Walczmy o dobro i dzielmy się dobrem, to świat będzie piękny! Nawet ten, który ciągle się zmienia!

Błędy 5 najczęstszych, których należy unikać, rozpoczynając pracę w marketingu sieciowym

Marketing sieciowy to super biznes w obecnych czasach, jednak są pewne błędy których musisz unikać aby twój biznes się rozwijał. Nie będę zanudzał tylko od razu przejdę do konkretów.

Oto 5 najczęstszych:

Błąd numer jeden:

Spamowanie w internecie

Jako początkujący przedstawiciel w MLM nie możesz w swoich social mediach pisać tylko o produktach twojej firmy czy planie marketingowym. To nie zadziała, tego musisz unikać. Internet tak jak kiedyś spotkania w realu jest do budowania relacji, a potem możesz sprzedawać, dlatego unikaj spamu jakie to super masz produkty a dawaj wartość, jak post w czym pomoże ci działanie w MLM, na przykład więcej wolnego czasu, coś w tym stylu. Bądź kreatywny a nie spamerem.

Błąd numer dwa:

Nastawienie na szybki zarobek, zbyt szybka rezygnacja

Kolejny błąd to zbyt wysokie oczekiwania finansowe na początek. Tak jak każdy biznes, który dopiero startuje nie przynosi milionów, dochody przyjdą z czasem, dlatego nie możesz się poddawać po miesiącu, bo zarobiłeś tylko parę stówek. Na początek musisz dużo pracować i nie myśleć o pieniądzach one przyjdą z czasem, dlatego nie rezygnuj tylko bądź ambitny i pracuj aby mieć wyniki w przyszłości nie po dwóch miesiącach daj sobie chociaż z pół roku solidnej pracy.

 Błąd numer trzy:

Nieplanowanie czasu na biznes

Tak, tak to ma być biznes na boku, to zajmę się w wolnej chwili. Nic bardziej mylnego! Na początku musisz dużo pracować nawet jeśli to biznes na boku, musisz zaplanować tydzień tak, aby kilka godzin dziennie pracować nad swoim biznesem. Jeśli tego nie zaplanujesz i bedziesz to robil chaotycznie nic z tego nie będzie, tylko będziesz bardziej sfrustrowany i powiesz jak wielu ‘MLM nie działa”.

 Błąd numer cztery:

Wstrzymywanie się z rekrutacją

Wiem że masz obawy na początku, za mało wiem, nie jestem jeszcze ekspertem, muszę się dokształcić. Tak to wszystko prawda, jednak jeśli nie będziesz rekrutować to twój biznes nigdy nie urośnie. Zacznij działać i ucz się na błędach innych i swoich, a staniesz się ekspertem i twoja struktura będzie rosła, bo jeśli nie to szybko się poddasz, a chodzi o przełamanie strachu przed sprzedażą tej idei, bo MLM to nic innego jak kolejny biznes o który musisz zadbać, czyli pozyskiwać partnerów.

 Błąd numer pięć:

Budowanie marki osobistej firmy, z którą współpracują, zamiast swojej

To jest błąd ostatni na mojej liście, ale bardzo istotny. Firma z którą współpracujesz jest już marką, dlatego nie musisz jej wzmacniać, zamiast tego popracuj nad sobą, nad swoją  osobą abyś wkrótce ty stał się marką. Jeśli ludzie będą ciebie postrzegali jako osobę solidną, która ma rezultaty i daje to o czym mówi a nie tylko gruszki na wierzbie to sami do ciebie będą  przychodzić. Biznes MLM to przede wszystkim relacje, więc buduj je mądrze i wytrwale. A efekty ciebie zaskoczą.

Konkluzja:

Czy sam popełniłeś któryś z tych błędów? Napisz w komentarzu jaki?

A jeśli chcesz uniknąć tych błędów i wielu innych odezwij się do mnie i zacznijmy działać razem wszystkiego ciebie nauczę.

Mam plan i metody,które i tobie pomogą, czekam na ciebie, napisz komentarz lub odezwij się. Zostańmy partnerami.

Twój mentor MLM.

5 super promocji które pozwolą ci zaoszczędzić i zyskać!

Pewnie zastanawiasz się jak łatwo zarobić pieniądze w internecie.  Bardzo chętnie ci w tym pomogę. 

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pozycji, jak dorobić parę stówek do pensji. Tylko trzeba działać teraz.

Już tłumaczę o co chodzi:

Poniżej jest lista kilku banków, gdzie możesz założyć konta, jeśli nie jesteś jeszcze klientem tego banku i zyskać darmowe pieniądze, lub mieć zerowe opłaty za konto czy kartę.

 1. Na początek – bank BNP Paribas:

BNP Paribas – Konto z kartą otwartą na dzisiaj

Jak widzisz w tym banku po spełnieniu kilku warunków możesz mieć konto za zero i kartę za zero przy tylko jednej płatności tą kartą.

Zrób to teraz klikając w ten link!

 1. Teraz Bank Millennium:

Bank Millennium – Konto w promocji „Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei”

Tu również po spełnieniu łatwych warunków: wpływ zewnętrzny na 1.000 zł oraz jedna transakcja kartą, możesz zarobić 500 zł, prawda że łatwe.

Załóż konto już teraz!

 1. No i jeszcze raz BNP Paribas:

BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Złap premię” z premią nawet 250 zł

Spiesz się póki trwa promocja możesz zyskać 250 zł. Polecam.

Spiesz się klikając póki można!

 1. Teraz jeszcze inna oferta, Millennium:

Bank Millennium – Konto 360 w promocji z premią nawet do 400 zł

Tu również 400 zł do wzięcia, tylko trzeba działać teraz,  wpływ zewnętrzny na 1.000 zł oraz jedna transakcja kartą, i extra kasa jest twoja.

Nie zastanawiaj się i klikaj teraz!

 1. Już kończymy, ostatnia oferta od PKO BP:

PKO BP – Konto za zero w promocji 350 zł na Allegro

Tu możesz dostać w promocji 350 zl do Allegro, tylko jedna transakcja kartą zainteresowany?

To nie ma na co czekać i klikamy!

To jest te 5 okazji, nie zwlekaj więc i działaj już teraz. Darmowa kasa czeka.

Napisz też w komentarzu czy podobają ci się te okazje?

Powodzenia i ciesz się darmowymi kontami czy dodatkową gotówką, możesz też podziękować mi w komentarzu.

Miłego klikania. Jeśli chcesz też mieć podobne promocje jak te, odezwij się do mnie, a pomogę ci zostać partnerem moim i też polecać produkty finansowe. Zainteresowany pisz do mnie, wszystkie dane w zakładce kontakt.

7 powodów dlaczego warto przeczytać Biblię?

Pismo Święte inaczej Biblia to księga święta dla wielu osób na ziemi. Była pisana przez wiele lat i jest księgą natchnioną przez Boga.

Teraz wymienię 7 powodów dlaczego warto ją przeczytać, nawet jeśli nie jest się katolikiem czy wierzącym.

No to zaczynamy:

Pierwszy powód:

Jedna trzecia ludności to chrześcijanie i żydzi, a dla nich Biblia to księga święta, jeśli więc chcesz zrozumieć ⅓ ludzkości to nawet jeśli nie wierzysz w Boga warto Pismo Święte przeczytać.

Drugi powód:

By zrozumieć literaturę, jak „Na wieży Babel” Szymborskiej czy „Mistrz i Małgorzata” Bułhakowa, oraz znacznie więcej innych dzieł, które czerpią z Bibli.

Trzeci powód:

By zrozumieć dzieła sztuki, jak „Powrót Syna Marnotrawnego” Rembrandta czy „Ofiarę Izaaka” Caravaggia i podobnie jak z literaturą, jest bardzo dużo dzieł, które odnoszą się do Pisma Świętego.

Czwarty powód:

By rozumieć muzykę, chociażby „Pasję wg św. Mateusza” Bacha czy „Mesjasza” Haendla, musisz przyznać, że Biblia to inspiracja dla mnóstwa dzieł muzyki.

Piąty powód:

By rozumieć język, gdy ktoś powie o zakazanym owocu czy nazwie cię faryzeuszem. Zaczerpniętych z Pisma Świętego jest mnóstwo fraz, przyznasz?

Szósty powód:

A teraz dwa super powody już dla osób wierzących, oto one. Pierwszy, żeby być wiernym Jezusowi, który mówi: „Pisma nie można odrzucić” (J 10,35).

Siódmy powód:

Żeby nie zmarnować życia, bo każdego kto słucha słów Jezusa i wypełnia je, „można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały rzeki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony” (Mt 7,24-25). 

A teraz krótkie podsumowanie:

To są powody według mnie ważne, dlaczego warto zajrzeć do Biblii. A jaki jest twój powód numer jeden, aby czytać Pismo Święte, napisz proszę w komentarzu? Bo to jest księga ponadczasowa, dla mnie, a dla ciebie? Nie liczy się to czy jesteś wierzącym czy nie, Biblia to księga ważna, przyznasz?

5 powodów dlaczego wybrałem MLM jako biznes.

W życiu trzeba pracować, trzeba opłacać rachunki i za coś jeść, i ubierać się, prawda?

Najpopularniejszy jest oczywiście etat, ale chyba każdy choć raz myślał o własnym biznesie i pracy bez szefa nad głową.

Jednak kolejna myśl to jak i co zacząć? Skąd wziąć pieniądze na start? I czy mi się uda?

Teraz więc czas na pierwszy powód dlaczego MLM. Brak kapitału na start.

Praca na swoim w biznesie marketingu sieciowego nie potrzebuje kapitału na start, a jeśli potrzebuje to bardzo skromnego i w większości od razu dostaje się za to produkty danej firmy. Możesz zacząć za 100 do 1000 zł, to już zależy od konkretnej firmy.

Jest to mój pierwszy, ale chyba też najważniejszy powód na mojej liście.

Drugi powód; praca zdalna.

Tak w XXI wieku, a już w dobie koronawirusa, to już normalność, że pracujemy zdalnie i pozyskujemy partnerów i klientów z internetu. Trend jest rosnący i tak już zostanie, że większość ludzi ma lub będzie miało dostęp do internetu i mediów społecznościowych. A w firmie na bazie MLM to super, że można pracować zdalnie i w internecie, nie wiesz jak zacząć skomentuj ten post lub napisz do mnie a pomogę.

Trzeci powód: MLM to przyszłość, etaty są zagrożone.

Szacuje się, że prawie połowa zawodów które istnieją dzisiaj, wymrze i zastąpią je roboty.

Czy ty też obawiasz się o przyszłość? Zacznij przygodę z marketingiem sieciowym ze mną już dziś, aby nie martwić się o jutro.

MLM to biznes, który będzie rósł i nie mam mowy, że jest jakieś zagrożenie dla tego sposobu pracy. Tu są tylko możliwości super przyszłość.

Czwarty powód: Mały kapitał na start, a możliwości nieograniczone.

Marketing sieciowy produkuje dużo milionerów i osób które zarabiają wysokie sumy. Jeśli będziesz robił to na poważnie i rzeczywiście będziesz pracował a nie narzekał i leżał do góry brzuchem myśląc, że pieniądze zrobią się same, to również osiągniesz wysokie awanse w MLM.

Tylko trzeba pracować mądrze i systematycznie, w tym wszystkim ci pomogę, odezwij się lub zostaw komentarz.

Piąty powód: łatwy biznes do nauczenia się i powielania.

Biznes MLM, nie wymaga super umiejętności i dużo nauki, nawet ktoś bez wykształcenia szybko może się go nauczyć i dojść do perfekcji.

Ja mogę pokazać ci wskazówki i moje metody pracy, które włożysz w tydzień i będziesz tylko to powtarzał i powielał, a osiągniesz duży sukces w MLM, gwarantuje.

Podsumowanie:

To jest 5 moich powodów dlaczego wybrałem MLM, po prostu biznes w marketingu sieciowy jest dla mnie najlepszy, a skoro dla mnie to dla ciebie też i dla każdego.

Zacznij już dziś i nie słuchaj opinii innych o MLM, to biznes dla każdego, a krytykują go tylko ci którzy go nie znają lub spróbowali i zawiedli się. Bo mieli złe podejście lub nie pracowali dlatego nie mieli efektów.

Skomentuj ten post lub skontaktuj się ze mną, a we wszystkim pomogę, mam plan i wdrażam go w życie z tobą lub bez ciebie.

5 super promocji, które pozwolą ci zyskać!

Pewnie zastanawiasz się jak łatwo zarobić pieniądze w internecie.  Bardzo chętnie ci w tym pomogę. 

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pozycji, jak dorobić parę stówek do pensji. Tylko trzeba działać teraz.

Już tłumaczę o co chodzi:

Poniżej jest lista kilku banków, gdzie możesz założyć konta, jeśli nie jesteś jeszcze klientem tego banku i zyskać darmowe pieniądze.

 1. Na początek – bank Millennium:

Bank Millennium – Konto 360 w promocji z premią nawet do 400 zł

Jak widzisz w tym banku po spełnieniu kilku warunków możesz zyskać nawet do 400 zł.

Zrób to teraz klikając w ten link!

 1. Teraz PKO BP:

PKO BP – Konto za zero w promocji 350 zł na Allegro

Tu również po spełnieniu łatwych warunków możesz zarobić 350 zł, prawda że łatwe.

Kliknij teraz tutaj i działaj!

 1. No i jeszcze BNP Paribas:

BNP Paribas – Konto w promocji Zakupy na Majówkę z bonusem 350 zł do Biedronki

Spiesz się póki trwa maj możesz zyskać 350 zł do Biedronki. Polecam.

Spiesz się klikając póki można!

 1. Teraz jeszcze oferta, City Handlowy:

Citi Handlowy – Konto z voucherem 300 PLN do wykorzystania na produkty Trybeco

Tu również 300 zł do wzięcia, tylko trzeba działać teraz.

Nie zastanawiaj się i klikaj teraz!

 1. Już kończymy, ostatnia oferta od ponowie PKO BP:

PKO BP – Konto za zero w promocji z CANAL+

Tu możesz dostać w promocji Canal+, zainteresowany?

To nie ma na co czekać i klikamy!

To jest te 5 okazji, nie zwlekaj więc i działaj już teraz.

Napisz też w komentarzu czy podobają ci się te okazje?

Powodzenia i ciesz się darmowymi voucherami czy dodatkową gotówką, możesz też podziękować mi w komentarzu.

Miłego klikania.

Siedem błędów początkującego Networkera!

Praca w Networku jest super. Jednak trzeba to robić z głową.

 Na początku stoi przed tobą dużo wyzwań.

Teraz przedstawię ci 7 najczęstszych błędów jakie popełnia zielony Networker. 

No to zaczynamy.

Pierwszy błąd:

Kiedy zaczynasz pracę w MLM, jest taka chęć, aby wszędzie promować produkty, oraz mówić o planie marketingowym. 

To jest duży błąd, nie przesadzaj z promocją. Raczej powiedz o efektach jakie te produkty dały tobie. To będzie bardziej profesjonalne.

 Drugi błąd:

Jeśli właśnie dołączyłeś do networku, to masz zapał i chęci. Jednak po tygodniu zapał mija. Zaczyna się odkładanie, nieregularna i niesystematyczna praca.

 To jest bardzo duży błąd. Aby mieć efekty musisz pracować ciągle i nie poddawać się,  nawet kiedy jest ciężko.

Trzeci błąd:

Ten błąd odnosi się także do codziennego życia. O co mi chodzi? W Networku jak i w życiu nie możesz być osobą negatywną. Wręcz przeciwnie, musisz zarażać pozytywnym podejściem do życia. Wtedy jest łatwiej i lepiej się żyje.

Czwarty błąd:

To będzie ciekawe, chodzi o tak zwany pomysł tygodnia. Czym jest pomysł tygodnia? Otóż co tydzień masz nową ciekawostkę i nowy pomysł na pracę. Może właśnie obejrzałeś jakiś film motywacyjny i chcesz to teraz wprowadzić życie. Jednak po tygodniu przeczytałeś na blogu kolejną super technikę pracy, już wdrażasz ją w zespół.

Tak się nie pracuje, powinieneś mieć plan długo długoterminowy i trzymać się go kilka miesięcy, a nie skakać z kwiatka na kwiatek.

 Piąty błąd:

To jest bardzo kardynalny błąd. Chodzi mi o zaczepianie ludzi. Spotykasz na ulicy starego przyjaciela, którego nie widziałeś od dawna, myślisz sobie zaproszę go do biznesu, na pewno go to zainteresuje. 

Nie rób tego, na początku odnów przyjaźń, spytaj czy ma ten sam numer telefonu, ale na ulicy nie rozmawiaj o biznesie. Później zadzwoń do niego, i przedstaw swój biznes, ale nie rób tego na ulicy to bardzo nieprofesjonalne.

Szósty błąd:

Ten błąd odnosi się głównie do networku, chodzi mi o zmienianie firmy. Pracujesz w jednej firmie jednak nie masz efektów to hyc przeskakujesz do kolejnej. Nie rób tego, jeśli coś zaczęłaś to skończ to, w pierwszej firmie którą wybrałeś. 

Po prostu bądź wierny nie mierny i pracuj tam gdzie zacząłeś a będę w efekty.

Siódmy błąd: 

To jest błąd prokrastynacji, czyli odkładasz działanie na później. Mówisz zacznę jutro, lub od nowego tygodnia. Jeśli nie zaczniesz teraz, to nie zaczniesz wcale.

Jeśli przystąpiłeś do konkretnej firmy, to pracuj od początku. Nie odkładaj niczego na później, lub na jutro. Teraz jest czas na pracę, więc działamy.

Podsumowanie:

To jest 7 najczęstszych błędów jakie popełnia początkujący Networker. Jak myślisz, który ty najczęściej popełniasz, napisz proszę w komentarzu.

Lub masz może jeszcze inne błędy które popełniamy, również się tym podziel w komentarzu, Będę bardzo wdzięczny .

A jeśli chcesz pracować ze mną i mieć efekty i już nie szukać nowej firmy. Napisz do mnie. 

Dane znajdziesz w zakładce kontakt, czekam na ciebie.

Razem możemy zbudować dla siebie super przyszłość i spełniać marzenia, Odezwij się, lub zostaw kontakt to ja odezwę się do ciebie, abyśmy podjęli współpracę.

Trzy powody dlaczego zająłem się pracą w marketingu sieciowym.

Marketing sieciowy to super biznes bez kapitału na start, ale nie wszyscy tak myślą, więc ja dzisiaj postanowiłem wam przekazać 3 największe moje powody, dlaczego ja to robię! Do dzieła!

Oto pierwszy powód:

 1. Bo mogę go robić całkowicie online. W dzisiejszych czasach, to bardzo ważny argument. Kontakty pozyskuję przez internet. Czy z Social media, czy chociażby z bloga lub listy mailingowej.

Obecnie w czasach pandemii, kiedy wielu z nas jest na kwarantannie lub uwięzieni w domu, ten rodzaj pracy jest idealny.

Napiszcie proszę w komentarzu, czym ty się zajmujesz, czy obecne czasy jeśli chodzi o pracę dały ci mocno w kość?

Marketing sieciowy już od dawna był ważnym biznesem, jednak teraz jest jeszcze bardziej na czasie. Tu możesz wystartować od zera, ale ciężką pracą na początku, możesz dojść do super wyników.

Oto drugi powód:

 1. Drugi powód jest dla mnie bardzo ważny, bo chodzi o fizyczną sprzedaż.

W firmie z którą współpracuję, nie muszę chodzić  od domu do domu i nic nie muszę nikomu wciskać. Szczerze mówiąc nie lubię sprzedaży, chociaż sprzedaż to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu, sprzedajemy zawsze i każdemu, nawet o tym nie wiedząc.

W marketingu sieciowym ja kupuję produkty tylko dla siebie, a zarabiam na budowaniu sieci partnerów. Poza tym produkty są bardzo dobrej jakości i, w rozsądnych cenach. 

Tak też uczę swoich  współpracowników. Jeśli chcesz to zarabiać, kupuj produkty dla siebie, i ucz tak robić swoją grupę. A osiągniesz sukces.

Oto trzeci powód:

 1. Ostatni powód, według mnie świadczy o tym, że ten biznes jest dla każdego. A jaki to powód, otóż biznes MLM możesz robić w wolnym czasie. Kiedy pracujesz na etacie,  robisz go po godzinach. Jeśli jesteś młodą mamą, robisz go między gotowaniem kaszki a zmianą pieluchy.

Poza tym to nie etat, nie masz szefa i sztywnych godzin pracy. Możesz poświęcić na 

to jedną godzinę dziennie, od poniedziałku do piątku, lub tylko weekend. 

Ale jeśli chcesz mieć wyniki, możesz to robić kilka godzin dziennie, jednak tylko na początku. Później gdy będziesz miał wyniki wystarczy godzina dziennie, aby to przypilnować, a przychody i tak będą rosły.

A teraz podsumowanie:

Napisz proszę w komentarzu, co myślisz o tych trzech powodach. Jak ci się teraz podoba Idea pracy w marketingu sieciowym?

Dla mnie to rozwiązanie idealne, a co ty o tym myślisz?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, to odezwij się do mnie, zajrzyj do zakładki kontakt. Lub na mój profil biznesowy na facebooku. A może już niedługo, będziemy partnerami  biznesowymi.

Szukam jednak tylko konkretnych osób, którzy nie boją się ciężkiej pracy na początku. 

Razem możemy spełnić swoje marzenia, a nawet zostać przyjaciółmi. Zapraszam zatem do kontaktu i już niedługo, połączy nasze drogi wspólny projekt. 

Czy wolicie pracować z domu, czy miejscu pracy?

Czasy są ciężkie, praca zdalna czy kwarantanna to dzisiaj normalność, a wy jak lubicie pracować?

Nauka i praca hybrydowa jest obecnie powszechna. Raz pracujemy z domu raz w firmie czy szkole się uczymy, ale co jest lepsze?

Dla każdego będzie to co innego, ja lubię pracę zdalną, z domu mi się super pracuje, a tobie?

Podziel się swoją opinią w komentarzu, jak wolisz pracować, zdalnie z domu czy jednak w biurze?

Wiem, że nie każdy może pracować zdalnie, ale ci co mogą niech powiedzą, co jest lepsze?

Są różne gusta i moje jest takie, że kiedy zaczęła się pandemia i restrykcje oraz praca zdalna czy hybrydowa, to dla mnie było super.

Wiem że czasem dzieci czy inni domownicy rozpraszają i przeszkadzają, ale to jest do ogarnięcia, zamknijmy pokój lub poprośmy o ciszę.

Niektórzy jednak nie potrafią się skupić w domu, to normalne i będą woleli pracę w biurze, ja jednak wolę z domu.

Chyba najlepsze jednak rozwiązanie to praca hybrydowa, co myślicie? Dwa tygodnie z domu następne dwa w biurze, optymalnie?

Podzielcie się swoją opinią, co wam bardziej odpowiada? Ja mówię praca z domu jest super. A jak wy sądzicie?

W dobie internetu praca zdalna nie jest problemem, to tylko zmiana naszego podejścia to problem, ale zmiana to jedyna stała w życiu, więc idźmy z duchem czasu.