Błędy 5 najczęstszych, których należy unikać, rozpoczynając pracę w marketingu sieciowym

błąd

Marketing sieciowy to super biznes w obecnych czasach, jednak są pewne błędy których musisz unikać aby twój biznes się rozwijał. Nie będę zanudzał tylko od razu przejdę do konkretów.

Oto 5 najczęstszych:

Błąd numer jeden:

Spamowanie w internecie

Jako początkujący przedstawiciel w MLM nie możesz w swoich social mediach pisać tylko o produktach twojej firmy czy planie marketingowym. To nie zadziała, tego musisz unikać. Internet tak jak kiedyś spotkania w realu jest do budowania relacji, a potem możesz sprzedawać, dlatego unikaj spamu jakie to super masz produkty a dawaj wartość, jak post w czym pomoże ci działanie w MLM, na przykład więcej wolnego czasu, coś w tym stylu. Bądź kreatywny a nie spamerem.

Błąd numer dwa:

Nastawienie na szybki zarobek, zbyt szybka rezygnacja

Kolejny błąd to zbyt wysokie oczekiwania finansowe na początek. Tak jak każdy biznes, który dopiero startuje nie przynosi milionów, dochody przyjdą z czasem, dlatego nie możesz się poddawać po miesiącu, bo zarobiłeś tylko parę stówek. Na początek musisz dużo pracować i nie myśleć o pieniądzach one przyjdą z czasem, dlatego nie rezygnuj tylko bądź ambitny i pracuj aby mieć wyniki w przyszłości nie po dwóch miesiącach daj sobie chociaż z pół roku solidnej pracy.

 Błąd numer trzy:

Nieplanowanie czasu na biznes

Tak, tak to ma być biznes na boku, to zajmę się w wolnej chwili. Nic bardziej mylnego! Na początku musisz dużo pracować nawet jeśli to biznes na boku, musisz zaplanować tydzień tak, aby kilka godzin dziennie pracować nad swoim biznesem. Jeśli tego nie zaplanujesz i bedziesz to robil chaotycznie nic z tego nie będzie, tylko będziesz bardziej sfrustrowany i powiesz jak wielu ‘MLM nie działa”.

 Błąd numer cztery:

Wstrzymywanie się z rekrutacją

Wiem że masz obawy na początku, za mało wiem, nie jestem jeszcze ekspertem, muszę się dokształcić. Tak to wszystko prawda, jednak jeśli nie będziesz rekrutować to twój biznes nigdy nie urośnie. Zacznij działać i ucz się na błędach innych i swoich, a staniesz się ekspertem i twoja struktura będzie rosła, bo jeśli nie to szybko się poddasz, a chodzi o przełamanie strachu przed sprzedażą tej idei, bo MLM to nic innego jak kolejny biznes o który musisz zadbać, czyli pozyskiwać partnerów.

 Błąd numer pięć:

Budowanie marki osobistej firmy, z którą współpracują, zamiast swojej

To jest błąd ostatni na mojej liście, ale bardzo istotny. Firma z którą współpracujesz jest już marką, dlatego nie musisz jej wzmacniać, zamiast tego popracuj nad sobą, nad swoją  osobą abyś wkrótce ty stał się marką. Jeśli ludzie będą ciebie postrzegali jako osobę solidną, która ma rezultaty i daje to o czym mówi a nie tylko gruszki na wierzbie to sami do ciebie będą  przychodzić. Biznes MLM to przede wszystkim relacje, więc buduj je mądrze i wytrwale. A efekty ciebie zaskoczą.

Konkluzja:

Czy sam popełniłeś któryś z tych błędów? Napisz w komentarzu jaki?

A jeśli chcesz uniknąć tych błędów i wielu innych odezwij się do mnie i zacznijmy działać razem wszystkiego ciebie nauczę.

Mam plan i metody,które i tobie pomogą, czekam na ciebie, napisz komentarz lub odezwij się. Zostańmy partnerami.

Twój mentor MLM.

Jeden komentarz do “Błędy 5 najczęstszych, których należy unikać, rozpoczynając pracę w marketingu sieciowym”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *