Co to na prawdę jest MLM?

MLM

Niektórzy mówią sekta inni piramida finansowa, a ty jak myślisz co to jest MLM?

Są różne stereotypy, ale ja ci wytłumaczę, że nie są one koniecznie prawdziwe!

MLM czyli multi level marketing, po polsku biznes sieciowy, czym jest na prawdę?

Nie jest to ani sekta ani piramida, po prostu sklep ale bez reklamy, bo ludzie są reklamą, budujesz sieć partnerów, którzy robią zakupy, teraz jest to prostsze bo można przez internet, co w obecnych czasach jest bardzo na rękę.

Firma zamiast płacić za reklamę płaci swoim klientom oczywiście im wyżej jesteś w strukturze tym większa wypłata, ale to nie jest piramida, bo ty tez możesz szybko zbudować swój zespół i nawet ta osoba która ciebie wprowadziła do biznesu może zarabiać mniej niż ty.

Nie jest to też sekta, są owszem szkolenia produktowe i biznesowe, ale nie musisz w nich uczestniczyć, one są tylko po to aby ci pomóc szybciej budować strukturę.

Jest to obecnie bardzo dobry biznes na dochód pasywny, a i produkty mają dobre bez wygórowanej ceny.

Nawet Donald Trump powiedział, że gdyby teraz zaczynał od zera zająłby się marketingiem sieciowym, coś w tym jest.

Firm z branży MLM jest mnóstwo, jak chcesz wystartować, skomentuj ten post lub napisz do mnie chętnie ci pomogę, tylko nie mów że to coś złego, bo nie jest.

Można pracować zdalnie, całkowicie przez internet, jeden na jeden czy offline przez spotkania, co w obecnych czasach jest nieco utrudnione. Ale on-line jest obecnie na topie, tobie też polecam.

Napisz co myślisz o marketingu sieciowym? Chętnie wysłucham twojej opinii, lub pomogę w czymś?

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem ci temat MLM, jak nie to zapraszam do kontaktu, chętnie wyjaśnię wszystkie wątpliwości.

Jedna myśl w temacie “Co to na prawdę jest MLM?”

  1. Branż MLM bardzo szybko się rozwija i jest super aby zbudować sobie dochód pasywny. Wymaga jednak pracy nic za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *