Kto powinien wygrać w II turze i dlaczego Duda?

Polska

W końcu doczekaliśmy się wyborów, choć powinny one być w Maju. Ale lepiej później niż wcale. I Koalicji Obywatelskiej wcale nie chodziło o zdrowie Polaków tylko o ich polityczny interes, bo w Maju przegrali by z kretesem. Ale mniejsza o to.

W drugiej turze znaleźli się Andrzej Duda, który wygrał zdecydowanie i poprawił swój wynik z przed pięciu lat o kilka milionów oraz Rafał Trzaskowski, który sobie z niczym nie umie poradzić ani w Warszawie ani jak był ministrwem u Tuska.

Ale Trzaskowski, który ma 30%, dzięki byłym komunistom i mafiozom którym rząd PIS ukrócił rabowanie Polski jeszcze nie przegrał. Dlatego potrzebna jest pełna mobilizacja, by nie wróciło rozkradanie Polski i sprzedaż wszystkiego co nasze ojczyste.

Mówią że na Trzaskowskiego głosują elity i ludzie wykształceni, tyle tylko że wykształcenie to nie mądrość. Nikt mądry nie zagłosuje na tego kłamcę, tylko zaślepieni albo mający w tym swój interes.

Nie mówię, że Dudzie wszystko wyszło i jest idealny, nie. Jednak tylko on jest jedyny abyśmy jako naród dalej rośli w silę i budowali lepszą Polskę.

Mamy wybór więc nie zostawmy tego innym, idźmy na wybory i wybierzmy zgodnie z sumieniem, albo za rodziną albo za rozkradaniem Polski i kartą LGBT.

Wiem że elity będą piać jaki to Trzaskowski dobry Polak, tylko nie dajmy się nabrać bo oni maja w tym swój interes i tylko swój.

Ja 12 lipca wybieram Polskę i tym wyborem jest tylko Andrzej Duda.

Kto się ze mną nie zgadza, niech napisze w komentarzu dlaczego? Zapraszam do dyskusji, to jest mój wybór, ale każdy ma swój rozum i może głosować jak chce. Możemy się różnić politycznie, ale szanujmy się jako ludzie, tylko o tyle proszę.

3 myśli w temacie “Kto powinien wygrać w II turze i dlaczego Duda?”

  1. Tworząc taki artykuł nie używa się argumentów głosowanie na dude to polski wybór a na Trzaskowskiego nie, jestem Polakiem i tak nie uważam. Głosuje na Rafała dlatego że kompletnie nie zgadzam się z ideą socjalizmem szerzona w Polsce i w mojej ocenie wybieram mniejsze zło. Nie popieralbym kogoś kto utrzymuje propagandę w PUBLICZNEJ tv, czy ewidentnie podlega innym siłą (w tym takiej która powinna być opodatkowana, cofnięte przywileje, i dokładnie zbadana przez siły porządkowe). Prezydent nie może być marionetką. A LGBT czemu taka nienawiść i strach, Erwinie? Każdy człowiek ma duszę i ma godność, ma serce i nie wolno go nienawidzic bo w twojej ocenie robi źle, ludzi trzeba kochać nie za to jacy nie są np.heteroseksualni a jacy po prostu są. Ludzie lgbt mają prawo mieć te same prawa co ty. Mają mieć prawo żyć, i kochać, wstępować w związki partnerskie, więc nie bój się LGBT, nie bój się ludzi. Nie popieram również idei Polexitu szerzona w Polsce. To nie dzięki partii politycznej Polska zaczęła wychodzić z dołka to właśnie dzięki UE. Czego nie doceniamy…. Dotacje do tego, tamtego, europejskie obywatelstwo, jednolite prawa we wszystkich krajach, wizja gospodarcza to wszystko UE. Erwinie zgoda i kompromis buduje, współpraca wszystkich nawet najmniejszych części.

    1. Oczywiście że dodaje niewygodne komentarze, po to jest dyskusja. Po prostu nie dało rady wcześniej i jednak prosiłbym o prawdziwe adresy e-mail, bo każdy sobie, może pisać co chce pod przykrywką. Ale mniejsza oto.
      Co do komentarza osoby: „Erwinie otwórz oczy” nie wiem kto to dokładnie jest, jednak skoro nie chcesz podać prawdziwych danych to dobrze nie rokuje, jak twój komentarz, ale ok masz trochę racji. Głosując na Trzaskowskiego jesteś Polakiem, ale głos na Dudę to jednak nie socjalizm tylko dbanie o dobro Polski, co do LGBT to ja nic przeciwko tym osobą nie mam, ale jednak jest definicja rodziny w konstytucji i nie są to dwie kobiety czy dwóch mężczyzn. Ja nikomu nie bronie żyć jak chce, każdy ma jedno życie i jak je przeżyje jego sprawa ja tylko mówię co mnie tu boli. Jeśli czytają to osoby LGBT to też niech się wypowiedzą, ja jestem chętny do dyskusji i wymiany argumentów, chętnie nawet bym się spotkał i podyskutował bez nienawiści. Tu się zgodzę zgoda i kompromis buduje i ja na to jestem otwarty, ale dyskusja z kimś kto nie boi się podać prawdy o sobie. Na koniec tylko dodam miłujmy się wzajemnie bez hejtu bo to do niczgo nie prowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *