Nikt za ciebie życia nie przeżyje!

Każdy z nas ma jedno życie, jeden dzień, który właśnie mija. To co było jutro, już nie wróci, jednak twoje wybory są kluczowe.

Ja wierzę w Boga i po śmierci czeka mnie, nas wszystkich sąd, ale sąd miłosierny. Czy ty w to wierzysz to twoja sprawa? Kto ma rację okaże się, niestety dopiero gdy przekroczymy próg życia.

Warto więc żyć tak, aby nie bać się tego sądu. Dla mnie to przykazania, szczególnie przykazanie miłości. Dla niewierzących też powinni kierować się dobrem. To prawda nie trzeba wierzyć, aby być dobrym i można być złym mimo wiary.

To twoje małe wybory każdego dnia, złożą się na to, co się stanie po śmierci. Nikt nie dołoży ani nie ujmie nic od twoich decyzji.

Bóg patrzy na serce i czyny a nie na słowa i wiarę.

W Biblii jest napisane, że każdy zda sprawę o sobie samym, nie o sąsiedzie czy nieprzyjacielu czy kimś innym, o sobie samym.

Dlatego żyj tak, abyś nie musiał się wstydzić i martwić.

Czyniąc dobro, żyjesz ewangelią, nawet jeśli jesteś niewierzący, cokolwiek uczyniliście swojemu bratu, mnie uczyniliście, to słowa Jezusa.

Ja staram się kierować przykazaniem miłości, ale jestem grzeszny i czasem upadam, wiem o tym, ważne aby się zreflektować i naprawić zło wyrządzone.

Dlatego zamiast hejtu siej miłość!

To twoje życie, i twoje wybory, wybieraj więc mądrze, masz wolną wolę i możesz żyć według dewizy, „róbta co chceta” lub „kochaj swoich nieprzyjaciół”.

Droga Jezusa nie jest prosta i trudno niesie się swój krzyż, jednak dzięki miłosci to jest prostsze.

Bez miłości natomiast, jest tylko ból i pozory szczęścia.

Szczęśliwi natomiast są ci, którzy kochają innych tak jak siebie, nawet swoich wrogów i nieprzyjaciół.

Napiszcie w komentarzach jak wy idziecie przez życie, z Bogiem, czy może bez Boga, ale z miłością bliźniego?

Nie bądźmy tylko jedni dla drugich wilkiem, miłujmy się wzajemnie mimo różnic i innych poglądów, a świat będzie piękniejszy.

Kto powinien wygrać w II turze i dlaczego Duda?

W końcu doczekaliśmy się wyborów, choć powinny one być w Maju. Ale lepiej później niż wcale. I Koalicji Obywatelskiej wcale nie chodziło o zdrowie Polaków tylko o ich polityczny interes, bo w Maju przegrali by z kretesem. Ale mniejsza o to.

W drugiej turze znaleźli się Andrzej Duda, który wygrał zdecydowanie i poprawił swój wynik z przed pięciu lat o kilka milionów oraz Rafał Trzaskowski, który sobie z niczym nie umie poradzić ani w Warszawie ani jak był ministrwem u Tuska.

Ale Trzaskowski, który ma 30%, dzięki byłym komunistom i mafiozom którym rząd PIS ukrócił rabowanie Polski jeszcze nie przegrał. Dlatego potrzebna jest pełna mobilizacja, by nie wróciło rozkradanie Polski i sprzedaż wszystkiego co nasze ojczyste.

Mówią że na Trzaskowskiego głosują elity i ludzie wykształceni, tyle tylko że wykształcenie to nie mądrość. Nikt mądry nie zagłosuje na tego kłamcę, tylko zaślepieni albo mający w tym swój interes.

Nie mówię, że Dudzie wszystko wyszło i jest idealny, nie. Jednak tylko on jest jedyny abyśmy jako naród dalej rośli w silę i budowali lepszą Polskę.

Mamy wybór więc nie zostawmy tego innym, idźmy na wybory i wybierzmy zgodnie z sumieniem, albo za rodziną albo za rozkradaniem Polski i kartą LGBT.

Wiem że elity będą piać jaki to Trzaskowski dobry Polak, tylko nie dajmy się nabrać bo oni maja w tym swój interes i tylko swój.

Ja 12 lipca wybieram Polskę i tym wyborem jest tylko Andrzej Duda.

Kto się ze mną nie zgadza, niech napisze w komentarzu dlaczego? Zapraszam do dyskusji, to jest mój wybór, ale każdy ma swój rozum i może głosować jak chce. Możemy się różnić politycznie, ale szanujmy się jako ludzie, tylko o tyle proszę.