Biznes bez kapitału na start, jaki najlepszy?

Każdy by chciał mieć swój biznes i to taki, który przynosi ogromne zyski. Jednak nie jest to takie proste, prawda?

Gdy startujemy od zera, i nie mamy dużo wolnej gotówki, jest jeszcze trudniej, wiem to dobrze. A czy ty marzyłeś kiedyś aby być na swoim?

Praca na etacie jest ok, ale nikt nie lubi poniedziałków, prawda? Kiedy jest to jeszcze związane z twoją pasją to ok, ale gdy chodzisz do pracy tylko po to aby zapłacić za rachunki, to boli, zgodzisz się?

Jest jednak jeden sposób aby wystartować od zera na swoim, na początku nie jest łatwo i trzeba harować jak wół, ale w obecnych czasach jest z tym o wiele łatwiej.

Jak myślisz, co to za biznes? Wiesz już? Nawet Donald Trump, go rekomendował.

Oczywiście chodzi o biznes w marketingu sieciowym. Wiem, teraz niektórzy powiedzą: „piramida”, „oszustwo”, nie da się”.

To ja powiem, da się i nie jest to wcale piramida. Tylko trzeba się zwlec z kanapy i podwinąć rękawy i do roboty. Bo to nie kura znosząca złote jajka, tylko praca i na początku, ciężka praca.

Jak każdy biznes, aby działał, potrzebuje kilku rzeczy: albo pieniędzy, gdy je masz możesz zainwestować i czekać na zyski, albo ludzi, którzy ci pomogą, albo – no właśnie czasu. W marketingu sieciowym potrzebujesz czasu aby w przyszłości czerpać niezłe zyski.

Ty sam decydujesz ile będziesz pracował i z kim, jednak gdy na początku się przyłożysz to po pewnym czasie pojawią się pieniądze.

Ja sam pracuje w tym systemie, oczywiście jako dodatkowe źródło dochodu, bo mam też etat i nie przeszkadza mi to na razie, tak marketing sieciowy możesz robić po godzinach.

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, zapraszam, skomentuj ten artykuł lub odezwij się do mnie, zobacz stronę kontakt.

Dla mnie to najlepsza opcja swojego biznesu bez kapitału na start. Zgadzasz się napisz, to bardzo ważne dla mnie, co myślisz?

Polecam wszystkim i młodym i nieco starszym, i kobietom, i mężczyznom, marketing sieciowy to przyszłość, ja tak myślę. Bo jest to biznes międzynarodowy i każdy może spróbować.

Co to na prawdę jest MLM?

Niektórzy mówią sekta inni piramida finansowa, a ty jak myślisz co to jest MLM?

Są różne stereotypy, ale ja ci wytłumaczę, że nie są one koniecznie prawdziwe!

MLM czyli multi level marketing, po polsku biznes sieciowy, czym jest na prawdę?

Nie jest to ani sekta ani piramida, po prostu sklep ale bez reklamy, bo ludzie są reklamą, budujesz sieć partnerów, którzy robią zakupy, teraz jest to prostsze bo można przez internet, co w obecnych czasach jest bardzo na rękę.

Firma zamiast płacić za reklamę płaci swoim klientom oczywiście im wyżej jesteś w strukturze tym większa wypłata, ale to nie jest piramida, bo ty tez możesz szybko zbudować swój zespół i nawet ta osoba która ciebie wprowadziła do biznesu może zarabiać mniej niż ty.

Nie jest to też sekta, są owszem szkolenia produktowe i biznesowe, ale nie musisz w nich uczestniczyć, one są tylko po to aby ci pomóc szybciej budować strukturę.

Jest to obecnie bardzo dobry biznes na dochód pasywny, a i produkty mają dobre bez wygórowanej ceny.

Nawet Donald Trump powiedział, że gdyby teraz zaczynał od zera zająłby się marketingiem sieciowym, coś w tym jest.

Firm z branży MLM jest mnóstwo, jak chcesz wystartować, skomentuj ten post lub napisz do mnie chętnie ci pomogę, tylko nie mów że to coś złego, bo nie jest.

Można pracować zdalnie, całkowicie przez internet, jeden na jeden czy offline przez spotkania, co w obecnych czasach jest nieco utrudnione. Ale on-line jest obecnie na topie, tobie też polecam.

Napisz co myślisz o marketingu sieciowym? Chętnie wysłucham twojej opinii, lub pomogę w czymś?

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem ci temat MLM, jak nie to zapraszam do kontaktu, chętnie wyjaśnię wszystkie wątpliwości.